Autosedačka Dualfix 2 R, Bllack Ash

Kód: 2075
Neohodnoceno
Značka: BRITAX RÖMER
10 859 Kč
Skladem

kód:4000985325927

Detailní informace

Detailní popis produktu

Britax Römer Dualfix 2 R

Ať už je otočena ve směru nebo proti směru jízdy, nabízí autosedačka DUALFIX 2 R všestrannou flexibilitu. Díky funkci otočení o 360° je usazení a připoutání vašeho dítěte jednoduchost sama. Stejně jako změna polohy z orientace proti směru jízdy na orientaci ve směru jízdy.

Stisknutím tlačítka můžete autosedačku DUALFIX 2 R otočit směrem k otevřeným dveřím vozidla, což vám usnadní uložení dítěte do autosedačky a zapnutí pásů. Poté autosedačku otočte zpět do požadované polohy, dokud nezapadne na místo a můžete vyrazit.

DUALFIX 2 R je vždy otočena správným směrem. Sedačku můžete použít až do 18 kg proti směru jízdy a krátká ochrana proti rotaci poskytuje větší prostor pro nohy. Nebo můžete sedačku stisknutím tlačítka otočit ve směru jízdy, jakmile je vaše dítě dostatečně velké.

Bez ohledu na to, zda chce vaše dítě zvědavě pozorovat okolní svět nebo klidně spát, lze autosedačku DUALFIX 2 R s několika naklápěcími polohami nastavit na polohu, která je pro vaše dítě v danou chvíli nejpohodlnější. Dokonce i za jízdy.

Potah lze sundat a šetrně vyprat.

  • Rozměry (V x Š x H): 70 × 45 × 53 cm
  • Váha výrobku: 14 kg

Novorozenecká vložka není součástí autosedačky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: