Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size Bundle Flex iSense Space Black

Kód: 1946
Neohodnoceno
Značka: BRITAX RÖMER
10 859 Kč
Skladem

kód:4000984312454

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýhodněný set vajíčka 3 i-Size a základny Flex Base iSense

Součástí setu je vajíčko Baby-Safe 3 i-Size pro miminka od narození do 15 měsíců a základna Flex Base iSense. Přičemž každý z komponentů splňuje bezpečnostní normu i-Size. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním.

Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size

Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense. Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte, což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív. Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků.

Základna Flex Base iSense

Základna Flex base iSense je použitelná nejen s vajíčkem Baby-Safe 3 i-Size, ale i Baby-safe iSense a s pokračovací autosedačkou Dualfix iSense. Přičemž umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Sedačku do základny snadno vložíte i vyjmete, a to jediným kliknutím. Otočná funkce základny vám dále dovolí natočit autosedačku směrem ke dveřím auta, což vám usnadní posazení dítěte do sedačky a jeho připoutání. U aut se skloněnými sedadly se v autosedačce hlavička dítěte snadno naklání dopředu. Proto u Flex Base iSense můžete náklon sedačky nastavit až do 6 různých poloh. Přičemž ten správný úhel nastavíte před instalací sedačky. To vašemu dítku poskytne tu nejlepší kombinaci bezpečí a pohodlí. Důležitou součástí báze je opěrná noha, která zajišťuje její extra stabilitu. Pro bezpečnou instalaci ji nastavíte tak, aby odpovídala výšce, která je pro vaše auto nejlepší. Přičemž správné upevnění opěrné nohy vám potvrdí zvuková signalizace. Opěrná noha v kombinaci s bezpečnostním obloukem a systémem Pivot Link minimalizuje sklopný a rotační pohyb a dále snižuje sílu pohybu vpřed vyvíjenou na dítě v případě nehody. Tím ho významně pomáhá chránit.

Vlastnosti sestavy

 • bezpečná autosedačka pro děti od 0–15 měsíců/80 cm
 • splňuje i-Size normu
 • unikátní kombinace mnoha užitných parametrů
 • patentovaná ergonomická poloha vleže
 • kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi
 • báze je kompatibilní s autosedačkami Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-size a Dualfix iSense
 • pojistka pro zabezpečení jízdy v proti směru dětem do 15 měsíců
 • zvukový indikátor správné montáže opěrné nohy
 • možnost prodlužování prostoru pro nohy
 • velmi jednoduché vycvaknutí vajíčka pouze jednou rukou
 • baby-safe 3 i-Size je schválena pro letecký provoz
 • potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C
 • vyrobeno v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: